Opinie

 • Bardzo dobry specjalista – konkretny, miły i rzeczowy. Sympatyczny lekarz. Odpowiada na pytania cierpliwie, nie sprawia wrażenia że zależy mu na czasie – cierpliwie

  Pola (trojmiasto.pl)
 • Wspaniały lekarz z ciepłym, serdecznym podejściem do pacjenta. Po 60 latach swojego życia 25 maja dostałam wspaniały prezent od Pana Doktora- drugi dzień urodzin. Pozdrawiam i życzę powodzenia w realizacji planów zawodowych i prywatnych

  Ewa Nowak (znanylekarz.pl)
 • Bardzo miły Doktor. Uprzejmy, życzliwy. Bardzo się bałam wizyty ale Pan Doktor na spokojnie wytłumaczył wszystko. Do pacjenta podchodzi indywidualnie, nie bagatelizując żadnych informacji i objawów. Polecam. Dziękuję bardzo. Pozdrawiam!

  Zadowolona (znaylekarz.pl)
 • Świetny specjalista, podchodzi do pacjenta komplesowo, szuka najlepszego rozwiązania (oczywiście dla pacjenta). Wszystko cierpliwie wyjaśni i poda konkretną ścieżkę rozwiązania problemów. Polecam z czystym sumieniem!

  M.Lewandowska (znanylekarz.pl)
 • Serdeczne podziękowania dla Pana Doktora za pomoc w nieprzyjemnym męskim problemie. Lekarz godny polecenia, z bardzo dużym doświadczeniem. Bez zastanowienia wszystkim polecam.

  Tomasz (trojmiasto.pl)
 • Jestem bardzo zadowolony z wnikliwego badania i diagnozy. Doktor udzielił mi wszelkich niezbędnych informacji w ramach wizyty, nawet takich, których poprzedni lekarze nie chcieli/nie byli w stanie. Dodatkowo Pan doktor przeprowadził gruntowne i całościowe badanie, a nie tylko ,,wycinkowe,,. Zdecydowanie polecam.

  Andypias (znanylekarz.pl)
 • Trafiłam do niego z cystą w okolicy cewki moczowej. Dobrze zdiagnozował, od razu skierował na zabieg do szpitala i wykonał. Wszystko się szybko i dobrze zaleczyło. Rzetelny, szczegółowo wyjaśnia problem i udziela informacji. Bardzo miły, zapewnia poczucie bezpieczeństwa i troski o opacjenta. Szczerze polecam.

  Emilia (znanylekarz.pl)